- Număr anunț
- SCN1027052
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- TURKROM SA (CUI 6572370)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.710 RON
- Valoare atribuită
- 55.710 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 14:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1010323
- Termen limită
- 27.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032081
Documente
Documentația de atribuire
- anexa la documentatie-sapun.xls.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032081.pdf
- Modele formulare.doc.p7s
- proiect contract de furnizare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TURKROM SA CUI RO6572370
Valoare atribuită
55.710 RON
din 55.710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro