Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,4% sub estimat
Servicii de furnizare de informatii prin centru de apel
- Număr anunț
- SCN1026966
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Cod CPV
- 79512000-6 · Centre de apel (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.000 RON
- Valoare atribuită
- 183.024 RON 27,4% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2018 14:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1011678
- Termen limită
- 06.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032050
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract de servicii call-center.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032050.pdf
- Formular 1 oferta financiara.docx.p7s
- Formular 2 oferta tehnica.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
PROMOVAREA BUNURILOR SI SERVICIILOR SRL CUI RO16335533
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELICOM SRL CUI RO 1597056
Valoare atribuită
183.024 RON
din 252.000 RON estimat
27,4%
Adjudecat la 72,6% din estimat · economie 68.976 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.