Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat
Furnizare autovidanjă în cadrul investiției „DOTAREA SERVICIULUI LOCAL VOLUNTAR PENTRU SITUAȚII DE URGENȚĂ ÎN COMUNA IARA, JUDEȚUL CLUJ”
- Număr anunț
- SCN1026953
- Autoritate contractantă
- Comuna Iara (CUI 4546952)
- Cod CPV
- 34144410-5 · Vidanjoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 431.610,03 RON
- Valoare atribuită
- 400.285 RON 7,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2018 13:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1011401
- Termen limită
- 27.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031915
Documente
Documentația de atribuire
- 16 Caietul de sarcini-semnat.pdf.p7s
- 17 Buget-semnat.pdf.p7s
- 21 Formulare vers. 02 clean-semnat.doc.p7s
- Clauze contractuale - Iara-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1031915.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
EUROBODY HYDRAULICS SRL CUI RO34049173
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Valoare atribuită
400.285 RON
din 431.610,03 RON estimat
7,3%
Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 31.325,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.