Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Execuția lucrărilor de construcție, extindere, modernizare rețea publică de apă în localitatea Ozun, Bicfalău si Lisnău în cadrul proiectului ”Modernizarea și extinderea sistemului de alimentare cu apă în comuna Ozun, județul Covasna”
- Număr anunț
- SCN1026731
- Autoritate contractantă
- Comuna Ozun (CUI 4201910)
- Furnizor / câștigător
- TRICOMSERV SA (CUI 552064)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.227.302,32 RON
- Valoare atribuită
- 4.199.157,47 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2018 10:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1012875
- Termen limită
- 07.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027805
Documente
Documentația de atribuire
- 4.2 Caiet de sarcini apa Ozun 19 09 2018_1.pdf.p7s
- 4.2 Caiet de sarcini apa Ozun 19 09 2018_2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1027805.pdf
- Formulare apa lucrari Ozun 19 09 2018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRICOMSERV SA CUI RO 552064
Valoare atribuită
4.199.157,47 RON
din 4.227.302,32 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 28.144,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.