Atribuită Cumpărare directă

materiale electrice 1. tub Led 363 W L= 1200 mm = 28 lei fara tva x 30 buc = 840 lei fara tva 2. cablu MYYM 3 x 2.5 mm = 3.50 lei fara tva x 50 m = 175 lei fara tva 3. Siguranta automata tetrapolara 63 A = 195 lei fara tva x 1 buc = 195 lei fara tva

Număr anunț
DA27519665
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
PRESTIGIOSA PRODCOM SRL (CUI 6779601)
Cod CPV
31532910-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.210 RON
Valoare atribuită
1.210 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.210 RON

din 1.210 RON estimat