Atribuită Cumpărare directă

materiale tehnico sanitare 1. colier plastic zimtat 3.5 x 200 mm, set 100 buc = 18 lei fara tva x 1 set = 18 lei fara tva 2. furtun acetilena = 8.5 lei fara tva x 30 m = 255 lei fara tva 3. furtun oxigen = 8.5 lei fara tva x 30 m = 255 lei fara tva 4. reductor presiune oxigen = 336 lei fara tva x 1 buc = 336 lei fara tva 5. racord flexibil de presiune 3/8 - 3/8 L=30 cm = 4.5 lei fara tva x 50 buc = 225 lei fara tva 6. racord flexibil 1/2-3/8 FI = 5.5 lei fara tva x 40 buc = 220 lei fara tva 7. niplu bronz 1/2 = 3.7 lei fara tva x 60 buc = 222 lei fara tva 8. vas wc cu iesire laterala = 138 lei fara tva x 3 buc = 414 lei fara tva 9. vas wc cu iesire vericala = 138 lei fara tva x 3 buc = 414 lei fara tva 10.silicon sanitar transparent = 10 lei fara tva x 15 buc = 150 lei fara tva 11.reductie PP 40 - 32 = 1.2 lei fara tva x 15 buc = 18 lei fara tva 12.poxilina 250 g = 36 lei fara tva x 5 buc = 180 lei fara tva 13.canepa fuior pt fitinguri = 10 lei fara tva x 10 buc = 100 lei fara tva 14.robinet trecere cu bila 2 FI-FI = 98 lei fara tva x 8 buc = 784 lei fara tva 15.set fixare vas wc = 6 lei fara tva x 30 set = 180 lei fara tva 16.dop fonta neagra 3/8 FE = 1.3 lei fara tva x 12 buc = 15.6 lei fara tva 17.robinet cu bila gaz 3/8 = 18 lei fara tva x 4 buc = 72 lei fara tva

Număr anunț
DA27519685
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
PRESTIGIOSA PRODCOM SRL (CUI 6779601)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.859 RON
Valoare atribuită
3.859 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.859 RON

din 3.859 RON estimat