Atribuită
Anunț de participare
“Dotarea serviciului public de gospodarire comunala al comunei Sapata, judetul Arges”
- Număr anunț
- SCN1026905
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAPATA (primaria comunei sapata) (CUI 5050565)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312.119,50 RON
- Valoare atribuită
- 312.015 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 09:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1010786
- Termen limită
- 07.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031933
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
312.015 RON
din 312.119,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro