Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE TRADUCERE SCRISA AUTORIZATA DIN LIMBA ROMÂNA ÎN LIMBA MAGHIARA

Număr anunț
DA34428317
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORT TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI 4276000)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.055.464 RON
Data publicării
03.11.2023 11:23
Data finalizării
06.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.055.464 RON