Atribuită
Cumpărare directă
075.01.006 - Lamele ISOLAB, model superior, 24*50 mm, 1000 buc Lamele realizate din sticla borosilicata, clasa hidrolitica 1, fiind in conformitate cu standardul DIN ISO 8255 Productia complet automata a lamelelor garanteaza suprafata neteda, limpede si fara impuritati a acestora Prevazute cu margini taiate cu cea mai buna precizie Varianta superioara de calitate Lame 76/26/1 mmpentru microscop ISOLAB, model superior, zona alba, margini slefuite, 50 buc Lame pentru microscop, realizate din sticla calcosodica, model superior, margini slefuite 90°, colturi tesite 45°, cu zona mata alba de notare la un capat, 50 bucati Lame pentru microscop, realizate din sticla calcosodica, clasa hidrolitica 3, in conformitate cu standardul DIN ISO 8037/1 Productia complet automata a lamelor garanteaza suprafata neteda, limpede si fara impuritati a acestora Cu zona mata de notare la un capat, de culoare alba, pentru identificare rapida Prevazute cu margini slefuite si colturi tesite la 45° Varianta superiora de calitate Producator ISOLAB Material Sticla calcosodica Grosime 1 mm Margine Slefuita la 90° Colturi Tesite la 45° Cod culoare Alb
- Număr anunț
- DA27487940
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.