Atribuită
Cumpărare directă
Aprov.-EPURARE-nr.necesar409/17.03.2021Panza filtranta ingrosator Alfa Laval Adrum Mega Livrarea va contine urmatoarele articole: 1 BUC. X 6123845201 PANZA FILTRANTA POZ. 2 3 BUC. X 6123845202 PANZA FILTRANTA POZ. 3 12 BUC. X 6123848701 COLIERE PRINDERE PANZA Conform oferta 2021122
- Număr anunț
- DA27632838
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- ALFA LAVAL SRL (CUI 8140611)
- Cod CPV
- 42670000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.155 RON
- Valoare atribuită
- 42.155 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.