Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zavicefta 2 g / 0,5 g x 10 flac. pulb. pt. conc. pt. sol. perf. / CEFTAZIDIMUM+AVIBACTAMUM

Număr anunț
DA34431534
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Cod CPV
33662000-8 · Medicamente pentru organele senzoriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.851.409 RON
Data publicării
03.11.2023 11:23
Data finalizării
06.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.851.409 RON