Atribuită
Cumpărare directă
Gaze tehnice conform contract nr.164/09.03.2021 La pretul contractului ( produse) se adauga: a) Chiria buteliilor: 0,48 Lei/butelie/zi + TVA, care se va factura in functie de numarul de butelii solicitate de catre achizitor si de numarul de zile in care acestea s-au aflat in custodia achizitorului. Valoarea totala alocata./ an pentru chiria buteliilor este de 1.680,67 lei fara TVA. b) Tarif transport butelii în locaţia achizitorului, laborator Pitesti si laborator Bucuresti: 90 lei / transport+TVA. Acesta se va factura in functie de numarul de solicitari efectuate de catre achizitor. Valoarea totala alocata./ an pentru transportul buteliilor este de 959,66 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA27551409
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI 24427093)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.282 RON
- Valoare atribuită
- 17.282 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.