Atribuită Cumpărare directă

Butelie dioxid de carbon F10, 7,5 kg, dispozitiv medical utilizat in interventiile de laparoscopie. Chirie butelie cf. oferta si contract.

Număr anunț
DA27573741
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24112100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.835 RON
Valoare atribuită
2.835 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.835 RON

din 2.835 RON estimat