Atribuită
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR SALIX 70% 500ML buc 36 TABLETE MASINA SPALAT 100BUC FINISH ALL-IN-ONE BUC 2 SOLUTIE DEGRESANTA 500ML CIF BUC 40 INALBITOR 1L CLORET BUC 40 PASTILE CLORINE 300 BUC./CUT BICLOSOL CUTIE 5 COADA LEMN 1.2M FILETATA BUC 15 DETARTRANT 1L FORBISH BUC 60 SOLUTIE GEAM PULVERIZATOR 750ML ERIX BUC 50 DETERGENT PARDOSELI 1L AXIAL BUC 50 DEZINFECTANT 750ML DOMESTOS BUC 50 FARAS CU COADA EIFFEL BUC 15 HARTIE IGIENICA GRI 50BUC/BAX BUC 300 MANUSI MENAJ LATEX DIV.MARIMI BUC 40 MOP BUMBAC 200GR MET BUC 40 ODORIZANT WC CU SUPORT 40G KOLORADO BUC 40 PROSOP VERDE 1 STR 250/PACH "Z" PAC 200 PAHARE UNICA FOLOSINTA 200ML 100/SET SET 10 SACI MENAJ 120L 10BUC/ROLA REZISTENTI ECO ACORD ROLA 20 SACI MENAJ 240L 10/SET ACORD buc 20 SACI MENAJ 35L 50*60CM NEGRI 50ROLA OTI 20045 ROLA 60 MATURA FIR LUNG FARA COADA ATENA BUC
- Număr anunț
- DA27651946
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA SF. ECATERINA HUSI (CUI 4627291)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.794 RON
- Valoare atribuită
- 2.794 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.