Atribuită Cumpărare directă

Sterisol - Dezinfectant de nivel inalt RTU - 5 litri Dezinfectant de nivel inalt, gata de utilizare, pentru suprafete, instrumentar si aeromicroflora, ideal pentru orice tip de material. Are un spectru larg de actiune biocida si nu contine alcool, aldehide sau fenoli. Ai nevoie de o solutie care sa igienizeze perfect toate suprafetele de lucru? Nimic mai simplu! Iti prezentam Sterisol™, un produs de inalta calitate, destinat intrebuintarii de lunga durata in cabinetele medicale. Acesta curata si igienizeaza cu succes obiectele de inventar, instrumentarul si mediul ambiental din incaperi. Se poate folosi pentru dezinfectarea echipamentelor, recipientelor si ustensilelor. Acest produs poate fi utilizat atat in domeniul medical, industrial, institutional, precum si in gospodarie. Mod de utilizare Suprafete: Se pulverizeaza direct pe zona care necesita curatare sau dezinfectare si se distribuie uniform solutia activa peste intreaga suprafata si obiectele care trebuiesc dezinfectate. Se lasa sa actioneze minim 5 minute. Nu necesita clatire. Instrumentar: Se curata instrumentarul de murdarie grosiera daca este cazul, apoi se imerseaza in solutie. Se lasa sa actioneze conform timpilor de actiune recomandati in Fisa Tehnica, apoi se spala cu apa sterila. Substante active Clorura de didecildimetilamoniu si saruri cuaternare de amoniu. Tipul de produs biocid conform legislatiei in vigoare (Regulamentul UE nr. 528/2012): Grupa principală 1: Dezinfectante şi produse biocide Tip de p

Număr anunț
DA27676789
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 3126543)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.031 RON
Valoare atribuită
1.031 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.031 RON

din 1.031 RON estimat