Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractantă: MUNICIPIUL ONEŞTI, cu sediul în Oneşti, B-dul Oituz, nr. 17, jud. Bacău, tel: 0234.324243, fax: 0234.313911, email: primarie@onesti.ro, achizitii@onesti.ro, cod fiscal 4353250, cont bancar RO82TREZ06224660220XXXXX, deschis la Trezoreria Oneşti, reprezentata legal prin P R I M A R– Victor Laurentiu Neghina achizitioneaza serviciii in conformitate cu cerintele minime obligatorii solicitate prin anunt ADV 1202450 si a ofertei adjudecate inregistrata cu nr. 15403/19.03.2021. Acceptul pe platforma SEAP, a autoritatii contractante, are rol de comanda ferma si reprezinta angajament pentru ambele parti.
- Număr anunț
- DA27653705
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 33760000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.887 RON
- Valoare atribuită
- 1.887 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.