Atribuită
Cumpărare directă
1. Intrerupator automat tripolar Ir=2,5A 1 buc x 96 lei/buc 2. Intrerupator automat tripolar Ir=6A 1 buc x 99 lei/buc 3. Intrerupator automat tripolar Ir=12,5A 2 buc x 105 lei/buc 4. Intrerupator automat tripolar Ir=20A 8 buc x 118 lei/buc 5. Intrerupator automat tripolar Ir=25A 6 buc x 129 lei/buc 6. Intrerupator automat tripolar Ir=40A 8 buc x 281 lei/buc 7. Intrerupator automat tripolar Ir=63A 4 buc x 292 lei/buc 8. Intrerupator automat tripolar Ir=80A 3 buc x 303 lei/buc 9. Intrerupator automat tripolar Ir=100A 4 buc x 305 lei/buc 10. Intrerupator automat tripolar Ir=200A 1 buc x 855 lei/buc 11. Intrerupator automat tripolar Ir=250A 1 buc x 928 lei/buc
- Număr anunț
- DA27592682
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- FANADY IMPEX SRL (CUI 6678968)
- Cod CPV
- 31200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.451 RON
- Valoare atribuită
- 9.451 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.