Ofertă acceptată Cumpărare directă

TABLA CUTATA 0.35X0.9cm 4M-H Tulucesti

Număr anunț
DA34432256
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI 41228341)
Cod CPV
44112400-2 · Acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.099.537 RON
Data publicării
03.11.2023 11:23
Data finalizării
06.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.099.537 RON