Atribuită
Cumpărare directă
nr. 6,5 - 3 buc; nr. 7 - 3 buc; nr. 7,5 - 4 buc; nr. 8 - 4 nuc; nr. 8,5 - 4 buc COMPONENTE SET 1.2 canule interne flexibile cu opritor în coduri de culoare, începând de la mărimea 6 2.dispozitiv de inserție (obturator), începând cu mărimea 6 3.bandă moale gât pentru tubul de traheostomie 4.lubrifiant solubil în apă, pliculeț de 3 g •conector rotativ integrat de 15 mm •versiuni cu manșon: –valvă pentru seringă Luer și Luer-lock –balon pilot albastru –manșon joasă presiune pornind de la mărimea 6 •plăcuță tub codat pe culori •marker continuu raze-X de-a lungul tubului •fără latex •steril •de unică folosință Dimensiuni: 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0,9.5,10.0
- Număr anunț
- DA27566499
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33141220-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.