Atribuită Cumpărare directă

Circuit cu senzor flux si valva expir , 180 cm, unic pacient , adult/pediatru Hamilton Medical Hamilton T1

Număr anunț
DA27505795
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33157000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.250 RON
Valoare atribuită
6.250 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.250 RON

din 6.250 RON estimat