Atribuită Cumpărare directă

Set de cateterizare arteriala prin metoda Seldinger 50 BUC 18G 50 BUC 20G

Număr anunț
DA27569645
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat