Atribuită Cumpărare directă

Carton necesar realizării expozitiei ”Tudor Vladimirescu și posteritatea revoluției de la 1821”, conform cerințelor tehnice specificate în caietul de sarcini, nr.126/19.03.2021, anexat. Cantitate : 60 coli.

Număr anunț
DA27623401
Autoritate contractantă
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA (CUI 4417192)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
90 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90 RON

din 90 RON estimat