Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie servicii elaborare documentatie pt. delegare SIP: studiu de oportunitate, - strategia locala de dezvoltare a serviciului de iluminat public, programele de investitii privind dezvoltarea si modernizarea infrastructurii tehnico-edilitare aferente, regulamentul propriu al serviciului de iluminat public, documentatia de delegare a gestiunii: caiet de sarcini,criteriile de selectie si instructiunile privind organizarea si desfasurarea procedurilor.
- Număr anunț
- DA27574230
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORNESTI (PRIMARIA) (CUI 4402744)
- Furnizor / câștigător
- SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.