Atribuită Cumpărare directă

se doreste intocmirea documentatiei pentru : Dtudiu de oportunitate delegare servicii de iluminat public, Regulamentul serviciului de iluminat public, Strategia de dezvoltare a serviciului de iluminat public, Caiet de sarcini al serviciului de iluminat public, Alte documente necesare SIP.

Număr anunț
DA27514529
Autoritate contractantă
COMUNA BRADESTI (CUI 4553747)
Furnizor / câștigător
SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat