Atribuită Cumpărare directă

Vacutainer biochimie de 6 ml - 1000 buc- 0.20 Vacutainer hematologie 2 ml-1000 buc -0.20 Vacutainer Coagulare 2 ml -500 buc-0.21 Vacutainer Vsh- 500 buc-0.29 Ace Vacutainer -500 buc -0.17 Holder Vacutainer -100 buc-0.12 Recoltor Steril de 60 ml -1000 buc-0.25 Sonde Foley cu 2 Cai nr 16-50 buc-2.49 Sonde Foley cu 2 Cai nr 18-50 buc-2.49 Sonde Foley cu 2 Cai nr 20-50 buc-2.49 Hartie Filtru -50 buc-224.5 Placi Petrii-50 buc-0.27 Pipete Pasteur, plastic, sterile, ambalate individual, 3ml- 50 buc-0.19

Număr anunț
DA27533648
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.658 RON
Valoare atribuită
1.658 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.658 RON

din 1.658 RON estimat