Atribuită Cumpărare directă

Perfuzoare cu ac plastic luer lock / Trusa perfuzie Perfuzor - CALITATE PREMIUM / TOP QUALITY 1000x 0.74= 740 ACE VACUTAINER 21G / AC VACUTAINER / Ace venoject 1000 x 0.17 = 170 Vacutainer COAGULARE fibrinogen 2ml / 2,7ml MasterLab CAPAC ALBASTRU Na citrate - TOP QUALITY 500 x 0.21 = 105 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27489831
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
Cod CPV
33194120-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.015 RON
Valoare atribuită
1.015 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.015 RON

din 1.015 RON estimat