Atribuită Cumpărare directă

927939183540- PL-Q 4P 16W/835 GR10q inclusiv taxa verde = 5BUC; 927939384040- PL-Q 4P 28W/840 GR10q inclusiv taxa verde = 5BUC.

Număr anunț
DA27625809
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
31532920-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207 RON
Valoare atribuită
207 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207 RON

din 207 RON estimat