Atribuită Cumpărare directă

Convertizor de frecventa 8200 VECTOR 7,5KW 3AC400V, E82ZBC- KEYPAD 8200 VECTOR, E82ZAFSC001 - MODUL I/O STD 8200 VECTOR

Număr anunț
DA27507505
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
32552420-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.643 RON
Valoare atribuită
12.643 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.643 RON

din 12.643 RON estimat