Atribuită
Cumpărare directă
Contract achizitie carburant auto (motorină EFIX DIESEL 51 si benzina EFIX 95) pe baza de carduri. Pretul de livrare efectiva a carburantilor la pompa este pretul valabil la pompa Rompetrol si/sau a statiilor partener in data alimentarii. Cardurile se elibereaza fara cost suplimentar. Facturarea se va face tinand seama de discountul acordat prin oferta depusa. Alte conditii se negociaza prin contractul ce se va incheia. Contractul este valabil in perioada 1.04.2021 - 31.12.2021, cu posibiliate de prelungire prin act aditional pentru perioada 1.01.2022 - 31.03.2022
- Număr anunț
- DA27644075
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Administrare a Domeniului Public Zalau (CUI 4291794)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.846 RON
- Valoare atribuită
- 16.846 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.