Atribuită
Cumpărare directă
TUSIERA METALICA , 7 X 11 CM, ALBASTRU|cant: 1 CAIET NOTTE, A4, CU SPIRA, PERFORATII INDOSARIERE, 96 FILE, DICTANDO|cant: 5 CD-R VERBATIM 700MB 52X 25BUC/BULK 43432|cant: 1 DVD-R MAXELL 4.7GB 16X 25BUC/BULK|cant: 1 BATERIE ALCALINA VARTA HIGH ENERGY 1.5V R14 2BUC/SET 4914|cant: 10 BATERIE ALCALINA VERBATIM 1.5V R6 AA 4BUC/SET 49921|cant: 5 TEXTMARKER CU CLIP STAPLES, FLUORESCENT, 5 BUCATI/SET|cant: 2 FLUID CORECTOR NOKI, 20 ML|cant: 10 LIPICI SOLID , 36 G, ALB|cant: 10 CUTTER SINA METALICA RAPESCO, 18 MM|cant: 5 DOSAR DE CARTON, TIP PLIC, ALB|cant: 50 PLIC TB/4, 250 X 353 MM, SILICONIC, ALB, 25 BUCATI/SET|cant: 2 PLIC TB/4, 250 X 353 X 50, CU BURDUF, SILICONIC, KRAFT, 10 BUCATI/SET|cant: 3 BANDA ADEZIVA 48 MM X 60 M, MARO|cant: 2 BANDA ADEZIVA 48 MM X 60 M, TRANSPARENT|cant: 2 SFOARA BUMBAC, 100 GR|cant: 5 HARTIE A4 DOUBLE A, 80G/MP, 500 COLI/TOP, 5 TOPURI/CUTIE|cant: 8 MAPA CARTON ESSELTE ECONOMY, A4, INCHIDERE CU ELASTIC, ALBASTRU INCHIS|cant: 5 REGISTRU CARTONAT, A4, 100 FILE, DICTANDO|cant: 3 Cablu A+ HDMI 1.4V, CV-HDMI3, tata-tata, 4k, Ethernet, aurit, 3 m, negru, CV-HDMI3 |cant: 6
- Număr anunț
- DA27580399
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC C.A ROSETTI (CUI 4203920)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.344 RON
- Valoare atribuită
- 1.344 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.