Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner pentru echipamente HP. Culoare: black. Capacitate: 10000 pagini. Garantie: 24 luni de la livrare. Produsul este nou, sigilat cu banda protectoare si apoi in punga ermetic inchisa, este ambalat in cutii cu aspect comercial inscriptionate cu marca producatorului, standardele de calitate (ISO 9001) si de mediu (ISO 14001) respectate in procesul de fabricatie, codul produsului, modul de depozitare, etc. Acest consumabil echivalent nu invalideaza garantia echipamentelor de printare in care este utilizat.
- Număr anunț
- DA27644842
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSULA (PRIMARIA COSULA) (CUI 15676400)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.180 RON
- Valoare atribuită
- 2.180 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.