Atribuită Cumpărare directă

Toner echivalent CF210X / CRG731BK-EMS negru pt. echipamente HP si Canon. [H790-EMS]|cant: 1|capacitate:2400pag Toner echivalent CF211A / CRG731C-EMS cyan pt. echipamente HP si Canon. [H787-EMS]|cant: 1|capacitate:1500pag Toner echivalent CF212A / CRG731Y-EMS yellow pt. echipamente HP si Canon. [H789-EMS]|cant: 1|capacitate:1500pag Toner echivalent CF213A / CRG731M-EMS magenta pt. echipamente HP si Canon. [H788-EMS]|cant: 1|capacitate:1500pag Toner echivalent CRG737 negru pt. echipamente Canon. [NT-C0137C-G&G]|cant: 2|capacitate:2400pag Toner echivalent TN2320 negru pt. echipamente Brother. [NT-PB660-G&G]|cant: 1|capacitate:2600pag Toner echivalent CE255XX / CRG724HC-EMS negru pt. echipamente HP si Canon. [H701-EMS]|cant: 2|capacitate:24000pag Toner echivalent CE285A (G&G) negru pt. echipamente HP. [NT-PH285C-G&G]|cant: 2|capacitate:1600pag Toner echivalent TN3480-G&G negru pt. echipamente Brother. [NT-PB3480-G&G]|cant: 1|capacitate:8000pag Toner echivalent TN3380-EMS negru pt. echipamente Brother. [B597-EMS]|cant: 1|capacitate:8000pag Toner echivalent 106R01413-PR negru pt. echipamente Xerox. [45140-PR]|cant: 1|capacitate:20000pag Toner echivalent CF283X negru pt. echipamente HP. [NT-PH283XC-G&G]|cant: 2|capacitate:2500pag Toner echivalent TN2220XX/TN2010XX negru pt. echipamente Brother. [NT-PB450L-G&G]|cant: 1|capacitate:5000pag

Număr anunț
DA27650831
Autoritate contractantă
ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.770 RON
Valoare atribuită
3.770 RON
Data publicării
25.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.770 RON

din 3.770 RON estimat