Atribuită Cumpărare directă

MASCA DE UNICA FOLOSINTA CHIRURGICALA, 3 STRATURI, 50 BUCATI/SET|cant: 76 MANUSI PUDRATE DIN LATEX, 100 DE BUCATI/SET|cant: 5 MANUSI EXAMINARE LATEX PUDRATE 100 BUC/CUTIE S|cant: 3 MANUSI EXAMINARE LATEX PUDRATE 100 BUC/CUTIE L|cant: 3 DEZINFECTANT DOMESTOS PINE FRESH, 5L|cant: 3 DETERGENT CURATAT GEAMURI CLIN, 500 ML, LEMON|cant: 25 DETERGENT VASE FAIRY LEMON, 900 ML|cant: 10 DETERGENT PARDOSEALA LEMN PRONTO LEMN CURAT, 750ML|cant: 5 DETERGENT VASE 900ML SANIFY|cant: 25 COADA METALICA MATURA/MOP, CU FILET|cant: 3 COADA LEMN PENTRU MATURA/MOP, CU FILET|cant: 5 FARAS PLASTIC, FARA COADA|cant: 5 GALEATA OVALA CU STORCATOR 13L|cant: 5 MATURA CU FIR LUNG, FARA COADA|cant: 5 RACLETA GEAM 25CM CU COADA TELESCOPICA ALUMINIU|cant: 2 PERIE CU SUPORT, PENTRU CURATAT VASUL TOALETEI|cant: 5 SAPUN LICHID SANIFY, 5 L|cant: 5 SERVETELE PLIATE Z VERDE 1STR 250BUC/SET|cant: 150 HARTIE IGIENICA PARFUMATA EXPERTTO, 3 STR, 8 ROLE/SET|cant: 120 PROSOP HARTIE ALB 2 STR DER CENTRALA 600GR SANIFY ( 78M)|cant: 55 SACI MENAJERI 120 L, 70 X 110 CM, HDPE, NEGRU, 10 BUCATI/ROLA|cant: 10 SACI MENAJERI 240 L, 110 X 125 CM, LDPE, NEGRU,10 BUCATI/ROLA|cant: 10 SACI MENAJERI 35 L, 50 X 60, HDPE, NEGRU, 50 BUCATI/ROLA|cant: 35 SACI MENAJERI CU SNUR 60 L, LDPE, ALBASTRU, 10 BUCATI/ROLA|cant: 40 BURETE VASE JUMBO CU CANELURA 3BUC/SET EXPERTTO|cant: 25 LAVETA UMEDA, 3 BUCATI/SET|cant: 30 LAVETA DIN BUMBAC, 30 X 40 CM, ALB|cant: 15 REZERVA MOP DIN, BUMBAC, 250 G|cant: 50

Număr anunț
DA27485841
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.104 RON
Valoare atribuită
7.104 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.104 RON

din 7.104 RON estimat