Atribuită
Cumpărare directă
MARKER PERMANENT, VARF ROTUND, NEGRU|cant: 20 MARKER PERMANENT ALBASTRU VARF ROTUND CORVINA MARK|cant: 20 MARKER PERMANENT PILOT 400, VARF TESIT, ROSU|cant: 20 MARKER PERMANENT PILOT TWIN, PENTRU CD/DVD, 0.4 MM, NEGRU|cant: 20 DVD-R VERBATIM 4.7GB 16X PRINTABIL 25BUC/BULK 43538|cant: 5 PIX CU BILA STAPLES, RETRACTABIL, CU ACESORII METALICE, ALBASTRU|cant: 50 BANDA ADEZIVA 48 MM X 50 M, MARO|cant: 20 BANDA DUBLU ADEZIVA , 18 MM X 33 M|cant: 20 BANDA ADEZIVA 48 MM X 50 M, TRANSPARENT|cant: 20 CAPSATOR METALIC RAPESCO BOWFIN, 25 COLI, ROSU|cant: 5 CREION HB STAPLES|cant: 20 FOLIE DE PROTECTIE, A4, 25 MICRONI, 100 BUCATI/SET|cant: 10 ASCUTITOARE DUBLA RAPESCO DOUBLE BARREL, CU CONTAINER, DIVERSE CULORI|cant: 5 PIX CU BILA PILOT SUPERGRIP G, 1.0 MM, ALBASTRU, 8 BUCATI/SET|cant: 12 BANDA ADEZIVA 3M SCOTCH 508, 19 MM X 33 M, TRANSPARENT|cant: 20 CAPSE 24/6 RAPESCO, 1000 BUCATI/CUTIE|cant: 20 CAPSE 26/6, 1000 BUCATI/CUTIE|cant: 20 HARTIE MILIMETRICA A4, 90 G/MP|cant: 50 NOTITE ADEZIVE 3M POST-IT Z R330, 76 X 76 MM, 100 FILE, GALBEN|cant: 20 RIGLA TRANSPARENTA, 30 CM|cant: 10 Echer 10 cm, plastic|cant: 10 ETICHETE AUTO 72/A4 35X23 100COLI/TOP GLOBOX|cant: 2 ETICHETE AUTOADEZIVE, 4/A4, 192 X 61 MM, ALB, 100COLI/TOP|cant: 2 ETICHETE AUTOADEZIVE, 8/A4, 105 X 70 MM, ALB, 100COLI/TOP|cant: 2 ETICHETE AUTOADEZIVE, 10/A4, 99.1 X 57 MM, ALB, 100COLI/TOP|cant: 2 ETICHETE AUTOADEZIVE, 16/A4, 105 X 35 MM, ALB, 100COLI/TOP|cant: 2 MARKER PENTRU TABLA BEIFA, VARF ROTUND, 2.5 MM, 4/SET|cant: 10 A
- Număr anunț
- DA27508610
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.805 RON
- Valoare atribuită
- 16.805 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.