Atribuită
Cumpărare directă
Toner echivalent TN3480-G&G negru pt. echipamente Brother. [NT-PB3480-G&G]|cant: 2|capacitate:8000pag Toner echivalent CF289A-EMS negru pt. echipamente HP. [H974-EMS]|cant: 4|capacitate:5000pag Lexmark B232000 - Toner OEM - Negru|cant: 2|capacitate:pag Toner echivalent CE255XX / CRG724HC-EMS negru pt. echipamente HP si Canon. [H701-EMS]|cant: 6|capacitate:24000pag Toner echivalent TN2220/TN2010 negru pt. echipamente Brother. [NT-PB450-G&G]|cant: 1|capacitate:2600pag Garantie: 24 luni de la livrare Produsele sunt noi, sigilate cu banda protectoare si apoi in punga ermetic inchise, sunt ambalate in cutii cu aspect comercial, inscriptionate cu marca producatorului, standardele de calitate (ISO 9001) si de mediu (ISO 14001) respectate in procesul de fabricatie, codul produsului, modul de depozitare, etc. Aceste consumabile echivalente nu invalideaza garantia echipamentelor de printare in care sunt utilizate.
- Număr anunț
- DA27607962
- Autoritate contractantă
- Consiliul National pentru Studierea Arhivelor Securitatii (CUI 12932750)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.518 RON
- Valoare atribuită
- 5.518 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.