Atribuită
Cumpărare directă
All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IIL5 23.8" FHD (1920x1080) IPS 250nits, Non touch, Intel Core i3-1005G1 (2C / 4T, 1.2 / 3.4GHz, 4MB), video Integrated Intel UHD Graphics, RAM 1x 8GB SO-DIMM DDR4-3200, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0 NVMe, 9.0mm DVD±RW, 3-in-1 Card Reader, , Gigabit Ethernet connection, 802.11ax 2X2 Wi-Fi, Bluetooth 5.0, Porturi: Rear: 2x USB 2.0/ 1x USB 3.1 Gen 1/ 1x HDMI 1.4 out/ 1x Ethernet (RJ- 45)/ 1x power connector; Left: 1x USB 3.1 Gen 1/ 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 65W 88% Adapter black, USB Calliope Keyboard, Black, English (UK), USB Calliope Mouse, Black, 3Wx2, High Definition (HD) Audio, 720p, Business Black, greutate 7.4 kg, dimensiuni 541.04 x 185 x 446.16 mm, 2-year, Depot, Free DOS - 1 BUC X 2480 RON
- Număr anunț
- DA27492941
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.480 RON
- Valoare atribuită
- 2.480 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.