Atribuită
Cumpărare directă
Net Business S Serviciu Acces Internet In functie de tehnologia existenta: VDSL – Viteza maxima [descarcare/incarcare] 50Mbps/6Mbps, Viteza normala [descarcare/incarcare] 30Mbps/3Mbps, Viteza minima [descarcare/incarcare] 500kbps/60kbps; FTTB – Viteza maxima [descarcare/incarcare] 100Mbps/10Mbps, Viteza normala [descarcare/incarcare] 60Mbps/6Mbps, Viteza minima [descarcare/incarcare] 1Mbps/100kbps; FTTH – Viteza maxima [descarcare/incarcare] 500Mbps/200Mbps, Viteza normala [descarcare/incarcare] 300Mbps/120Mbps, Viteza minima [descarcare/incarcare] 5Mbps/2Mbps, solutie web hosting: un domeniu web cu numar nelimitat de subdomenii, spatiu total de 10 GB atat pentru website, cat si pentru e-mail, numar nelimitat de casute de e-mail, manager DNS, interfata de configurare si aplicatie de construire site web. IP static, 3 licente de Norton Security Online, SLA Advanced. Tehnologie: VDSL, FTTB sau FTTH Pret lunar 7.9 euro fara TVA. Incheierea unui contract pana la 31.12.2021, cu posibilitatea prelungirii.
- Număr anunț
- DA27643032
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M.01752 (CUI 15111171)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 348 RON
- Valoare atribuită
- 348 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.