Atribuită Cumpărare directă

Pachet imprimante MULTIFUNCŢIONALĂ LASER MONOCROM A4 Pantum M6800FDW cu ADF, 11 buc. * 489 lei/buc Conform Oferta nr. 271 la ADV1203443 / 24.03.2021; Achizitie pachet multifunctional laser monocrom - 11 buc;

Număr anunț
DA27661785
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.379 RON
Valoare atribuită
5.379 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.379 RON

din 5.379 RON estimat