Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de produse – hartie de tiparit si copiat necesara pentru desfasurarea activitatii in cadrul D.R.D.P. Craiova. Va rugam sa observati, atasate, Cerintele pentru operatorii economici nr. 06/339/08.03.2021, Lista de cantitati si Formularul de oferta. Se va oferta pretul pentru intraga cantitate necesara de produse – 1.500 topuri (pachet), conform Listei de cantitati, atasate. Ofertele vor fi depuse, in original la Secretariatul D.R.D.P. Craiova la adresa: Mun.Craiova, Calea Severinului, nr. 17, jud. Dolj sau vor fi transmise prin posta sau e - mail (posta electonica) pana la data si ora limita. Indiferent de modalitatea de transmitere, acestea vor fi inregistrate la Secretariatul D.R.D.P. Craiova si se vor lua in considerare numai ofertele transmise pana la data limita. Oferta va contine obligatoriu toate elementele solicitate. Criteriul de atribuire: Pretul cel mai scazut raportat la cerintele autoritatii contractante.

Număr anunț
DA27601735
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.185 RON
Valoare atribuită
13.185 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.185 RON

din 13.185 RON estimat