Atribuită
Cumpărare directă
Dimensiuni Tub RCA (diametru interior 60mm interior /diametru exterior 70mm exterior /lungime 1200mm) Termen de livrare 2 saptamani de la finalizarea achizitiei in SICAP. Valoare fara TVA 6.222,50 RON Valoare cu TVA 7.404,78 RON Va rugam sa mentionati pe factura/colet urmatoarele informatii: Beneficiar UBB Cluj Facultatea de Fizica Razvan Hirian Responsabil achizitie Daniela Iozsa
- Număr anunț
- DA27487126
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.223 RON
- Valoare atribuită
- 6.223 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.