Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,5% sub estimat
Reparatii la cablurile si retelele de cabluri ale instalatiilor SCB de pe raza Sucursalei Regionala CF Cluj - 3 loturi
- Număr anunț
- SCN1026724
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA (CUI 11814659)
- Cod CPV
- 45234115-5 · Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550.564 RON
- Valoare atribuită
- 481.699,39 RON 12,5% sub estimat
- Data publicării
- 16.11.2018 09:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1013839
- Termen limită
- 10.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030337
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Lot 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot 2.pdf.p7s
- caiet de sarcini Lot 3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030337.pdf
- model contract oct..doc.p7s
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 481.699,39 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reparatii la cablurile si retelele de cabluri ale instalatiilor… | — | CONSTRUCTII FEROVIARE MURES S.A. | 243.123,54 RON |
| 2 | Reparatii la cablurile si retelele de cabluri ale instalatiilor… | — | CONSTRUCTII FEROVIARE MURES S.A. | 87.373,12 RON |
| 3 | Reparatii la cablurile si retelele de cabluri ale instalatiilor… | — | CONSTRUCTII FEROVIARE MURES S.A. | 151.202,73 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SPIACT CLUJ SA CUI RO 14390868
Valoare atribuită
481.699,39 RON
din 550.564 RON estimat
12,5%
Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 68.864,61 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.