Ofertă acceptată Cumpărare directă

79417000-0 Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)

Număr anunț
DA34417415
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES (CUI 11447544)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.420.065 RON
Data publicării
01.11.2023 11:23
Data finalizării
06.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.420.065 RON