Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE BANDA ADEZIVA TRANSPARENTA 66M 48MM ADEZIV CAUCIUC SINTETIC TESA Buc 6 BANDA ADEZIVA 12MM*18M DELI Buc 10 TAVITA DOCUMENTE ALBASTRA ECONOMIC FLARO Buc 3 PLIC C5 SILICON 80G 162*229MM ALB TIP T 500/C GPV Cut 2 PLIC C4 SILICON 90G 229*324MM ALB TIP T 250/C GPV Cut 1 PLIC C4 SILICON 90G 229*324MM ALB TIP T 50/S GPV Set 1 SFOARA IUTA 2/3 200G NEPOLIERATA Buc 15 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5CM GALBEN NOKI Buc 5 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5CM ROSU NOKI Buc 5 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5CM VERDE NOKI Buc 5 CAPSE 24/6 NOKI Cut 15 DOSAR CARTON SIMPLU Buc 300 CLIPS HARTIE 19MM COLOR 40 BUC/CUT. PLASTIC DELI Cut 10 CLIPS HARTIE 25MM 12 BUC/CUT. CARTON DELI Cut 10 CLIPS HARTIE 32MM 12 BUC/CUT. CARTON DELI Cut 5 RIGLA 30 CM TRANSPARENTA DELI Buc 5 PIX UNICA FOLOSINTA ALBASTRU ROUND STIC BIC Buc 70 CARTUSE CERNEALA MICI ALBASTRE 30 BUC/BORCAN FABER-CASTELL Set 3 NOTES ADEZIV 76*76MM DIV. CULORI PASTEL DELI Buc 60 DECAPSATOR 25 COLI DIVERSE CULORI DELI Buc 15 HARTIE AMBALAJ OFFSET ALBA 70/100 60G Coli 200 TAVITA DOCUMENTE TRANSPARENTA ECONOMIC FLARO Buc 6 DISCURI PLASTIC SERIA KC-160-109 PENTRU PERFORATOR KANGARO HDP-4160 Buc 10 LAME PERFORATOR 2/SET SERIA KC-160-120 KANGARO HDP-4160 SET 4
- Număr anunț
- DA27635656
- Autoritate contractantă
- U.M. 02520 BUCURESTI(SECTIA PARCHETELOR MILITARE) (CUI 12422173)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.190 RON
- Valoare atribuită
- 1.190 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.