Atribuită
Cumpărare directă
Toner HP LaserJet 1563dnf CE278A Black compatibil - 3 bucati x 60,00 lei Alonje mare capacitate - 50 bucati x 0,85 lei Banda corectoare 5mm x8m - 5 bucati x 4,00 lei Hartie copiator A4 80gr/mp - 5 topuri x 11,50 lei Pix cu gel cu mechanism 0,5mm negru - 10 bucati x 1,50 lei Biblioraft platifiat 8cm - 10 bucati x 6,40 lei
- Număr anunț
- DA27584630
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379 RON
- Valoare atribuită
- 379 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.