Atribuită Cumpărare directă

Circuit anestezie pentru adulti de unica utilizare din material extraflexibil, transparent, rezistent la lovituri, mentine fluxul continuu chiar daca tubul se cudeaza accidental Componență sistem: -circuit paralel cu tub inspir/expir cu lungimea de 2m intins -Limb - Braț suplimentar cu lungimea de 0.8m, conexiune F/F -Balon- Sac rezervor, 2 l -Conector suplimentar de tip M/F 22mm din material moale si flexibil care asigura etanseizare perfecta -Conector in L cu port pentru monitorizare / capnografie; -Conector in Y cu port linie gaze -linie de monitorizare inclusa - Prevazut pentru utilizare timp de 7 zile (indicatie clara a producatorului)

Număr anunț
DA27597548
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat