Atribuită Cumpărare directă

MASCA LARINGIANA CU MANSON GLONFLABIL UF - 20 BUC. (NR.3 - 10 BUC; NR.4 - 10BUC); MASCA LARINGIANA SILICONICA REUTILIZABILA (MINIM 40 UTILIZARI) - (NR.3 - 5 BUC; NR.4 - 5 BUC)

Număr anunț
DA27535940
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
Cod CPV
33171210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.420 RON
Valoare atribuită
2.420 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.420 RON

din 2.420 RON estimat