Atribuită Cumpărare directă

Nebulizator sprayer cu motor electric, genereaza picaturi foarte fine si este ideal pentru dezinfectia aeriana si a suprafetelor prin nebulizare, creand o ceata uscata. Dimensiune L x l x h : 341mm x 394mm x 535mm Putere 1330 W Tensiune alimentare AC 220V/50 Hz Greutate 6,3 kg Capacitate rezervor 4 L Raza de nebulizare 4 - 6 m Timp de utilizare: maximum 30 de minute continuu, dupa care 10 minute pauza mai putin

Număr anunț
DA27553650
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.088 RON
Valoare atribuită
1.088 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.088 RON

din 1.088 RON estimat