Atribuită
Cumpărare directă
Cantitate Hartie igienica Wepa Prestige, 3 straturi, 8 role/set WP003003 8 role/set buc 8.1 30 Rezerva servetele Wepa Smart, 2 straturi, 200 servetele/pachet, 20 pachete/bax WP005001 bax buc 83 7 Servetele pentru mobila Pronto JX000203 pachet buc 22.5 6 Odorizant toaleta Sano, 150 g SN000100 bucata buc 9.5 12 Dezinfectant Domestos Atlantic Fresh, 750 ml IG00132 bucata buc 7.4 6 Detergent Cif Cream Lemon, 500 ml IG00152 bucata buc 7 4 Odorizant toaleta Peak marin solid, 45 g IGCR15 bucata buc 3 12 Lavete microfibra, diverse culori, 3 bucati/set EN137013 3 bucati/set buc 6.96 5 Lavete umede, 3 bucati/set IG5973 3 bucati/set buc 2.6 3 Servetele faciale Wepa Prestige, 2 straturi, albe, 100 bucati/cutie WP006000 100 bucati/cutie buc 2.6 14 Servetele umede universale, Fixi, 80 bucati/pachet PT000901 pachet buc 5.5 2 Rola prosoape cu derulare centrala, 2 straturi, hartie alba caterata, 108 m, 450 portii, 6 role/set CE003232 6 role/set buc 48 2 Rezerva sapun lichid Sano, 4l SN040000 bucata buc 21 1 Ariel ProAlpha, detergent automat, 15 kg PG500100 bucata buc 95 1 Rezerva pamatuf antipraf Pronto, 5 bucati/set IG5975 bucata buc 24
- Număr anunț
- DA27519560
- Autoritate contractantă
- TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET "GONG" SIBIU (CUI 4582963)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.507 RON
- Valoare atribuită
- 1.507 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.