Atribuită Cumpărare directă

Set accesorii echipament audio compus din: 20 buc 7540 ADAM HALL adaptor jack 6.3 mono 20 buc NC3FD-L-B-1 NEUTRIK conector XLR3 mama 20 buc NC3MD-LX-B NEUTRIK Conector XLR tata 6 buc NLT4MX-BAG NEUTRIK conector Speakon 1 buc DN200 KLARK TEKNIK DI box activ 4 buc CFY1.8WMM CORDIAL cablu audio Y, 1.8m 4 buc CFY0.3MFF CORDIAL cablu audio Y, 0.3m 100m CMK222/RED CORDIAL cablu microfon 2 buc NA3FJ NEUTRIK adaptor XLR mama 3 pin 1 buc CLT1 CORDIAL separator galvanic

Număr anunț
DA27543738
Autoritate contractantă
TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
Cod CPV
32351300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.740 RON
Valoare atribuită
2.740 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.740 RON

din 2.740 RON estimat