Atribuită Cumpărare directă

Acordaje pian de concert in datele: - 01.04.2021 - 08.04.2021 - 15.04.2021 - 22.04.2021 - 29.04.2021 pentru proiectul „Tineri Muzicieni de Performanță” în cadrul programului aprobat „Elite Muzicale la Palatul Tinerimea Română”.

Număr anunț
DA27665331
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
Cod CPV
98396000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat